| Lore2good a întrebat:

Buna tuturor

Tocmai am terminat un slide show in ProShow Gold, l-am salvat si doresc sa il trimit unei persoane.Problema este ca atunci cand il deschid, nu incepe direct sa apara frumos ca un slideshow cu tot cu muzica ci imi intra in programul unde l-am editat si ca sa il vad trebuie sa ii dau play si nu apare nici asa pe tot ecranul...Nu stiti ce e de facut?
Multumesc

4 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

Schimba-i extensia din. ppt in. pps

| Lore2good explică (pentru Parker):

Si cum fac chestia asta?

| Parker a răspuns:

""Open the. ppt and SAVE AS power point show." intelegi si tu happy