| RazvanAntonio a întrebat:

Buna tuturor. Venind ziua mea de nastere m-am decis sa imi cumpar un telefon ceva mai diferit de Samsung si Iphone, deoarece m-am plictisit de interfata lor.

Intrebarea e destul de stupida: La un Nokia Lumia 520, merge Drag Racing-ul? (Cum am spus, intrebare stupida rau de tot.)

Răspuns Câştigător
| Garsonfane1979 a răspuns:

Merge! http://bit.ly/1ciJBer

4 răspunsuri:
| DoodyAlexx a răspuns:

Daca dispui de un buget mai ridicat ti-as recomanda Nokia lumia 925 cu sistemul de operare windows sau oricare din familia asta cu windows phone (daca esti atat de plictisit de androit si ios)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Incearca un HTC One chiar daca e tot android. O sa iti para rau daca dai banii pe un telefon cu Windows... ai sa vezi

| iulia5723 a răspuns:

Merge!