| alexim14 a întrebat:

Uitati care e problema: aveam 20.000 vizionari pe youtube si intr-o zi cand am intrat imi mai arata doar 2000, si cand adaug un video si ajung la 50 -60 vizionari se adauga cam greu la vizionari. De ce am doar 2000 acum? care stie il rog foarte mult sa imi raspunda.

1 răspuns:
| taken a răspuns:

Eu aveam 19 mii 9 sute si ceva si mi-a scazut la 14 mii si ceva.
Acum am 19.162.Am sa vad in cateva zile daca voi trece de 20.000 sau imi va scadea din nou.
http://www.youtube.com/channel/UCQClZmfLNHRt1aVZ5QHoaDQ?feature=mhee
Nu stiu de ce.
Am crezut ca din cauza ca am sters niste clipuri si mi s-au sters vizualizarile de la ele.