| papushikroz a întrebat:

Unde pot gasi teme pentru Samsung E2510? Am cautat pe multe siteuri si nu am gasit mai nimic.Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| clawdya_8655 a răspuns:

Buna, se pare ca pe telefonul samsung E2510 nu se pot lua teme.am incercat pe www.zedge.net,am descarcat cateva teme, dar se pare ca nu merg la samsung E2510.am cautat foarte mult si nu am gasit nimic.telefonul samsung E2510 nu accepta alte teme in afara de cele din telefon. sper ca am fost de ajutor.

1 răspuns:
| adian a răspuns:

Incearca pe http://www.zedge.net/, au teme, jocuri si alte aplicatii pentru majoritatea telefoanelor.