| r3laxX a întrebat:

Buna,
Unde pot gasi un tutorial in care sa imi arate cum se incarca un cartus de cerneala HP?
Am o imprimanta HP Deskjet Ink Advantage 3525.
Cerneala am.
Seringa am.
Cartus am.
Doar cum se face/pe unde nu stiu.
Pe partea de sus la cartus are o biluta... sa imping/sparg biluta si pe acolo?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Vezi aici:

http://videotutorial.ro/......ial-video/

in link video mai jos :-bd

| SorinTudor a răspuns:

Vezi ca sub hartia aia de pe fata cartusului (acea hartiuta pe care scrie modelul cartusului/brandul) trebuie sa ai un orificiu pe unde se baga acu de la seringa...nu stiu daca e capacel la mine e un cauciuc pe care-l intep si bag cerneala.