| xXTheStigXx a întrebat:

Buna utilizatorii TPU

ce are google e o problema intalnita in mai multe locuri sau doar la mine? imi da o eroare uitati ceea ce imi da cand caut o chestie banala cum ar fi yahoo

404. That’s an error.

The requested URL /ncrsorry/? continue=http://www.google.ro/......swaS_YGwCg was not found on this server. That’s all we know.

Ajutor! Cine ma ajuta va primii funda

tin sa precizez ca eu folosesc opera da si pe google chrome imi da la fel

2 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

404. That’s an error.
404 aceasta este o eroare.
Aceasta eroare este de la Server si ne indica caci pagina solicitata a fost stearsa de pe Server
Apare la toti utilizatori care solicita pagini care nu mai sunt existente.

| xXTheStigXx explică (pentru jhonny999):

Vrei sa spui ca nu mai egzista google search?