| GabyTzu_Gaby_1997 a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti si mie niste jocuri cu masini ( GEN : Driver san francisco sau Need For Speed ) Dar sa fie tari... MULTUMESC dau funda.

Răspuns Câştigător
| tudor7 a răspuns:

Daca vrei sa te plimbi prin oras, iti recomand Test drive unlimited

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Driver san francisco
Need For Speed

| imaqtpie a răspuns:

Test drive unlimited.

| Elliana534 a răspuns:

Burnout paradise city - cel mai tare

| Infinitive a răspuns:

DiRT, GTR Evolution, Race 07

| Infinitive a răspuns:

DiRT, Race 07, GTR Evolution

| Barbulescu_Bogdan_1997 a răspuns:

De pinde de ce calculator ai, iti pot recomanda cu placere :Just Cause, The God Father, Carbon, Burnout paradise city, Most Wanted, DiRT, GTR Evolution, Race 07, Underground 1 si 2. war rock...

Funda te rog?

| Zozo_Zuzu_1998 a răspuns:

Need For Speed Most Wanted, Grand Thief Auto ( GTA )