| Evaaaaa a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.Astazi eram pe facebook cand am vazut un filmulet cu miley cyrus...si am dat pe el. Apoi s-a pus la toti prietenii mei pe perete.Era un virus pentru ca era un film cu ea dezbracata. Acum nu mai stiu ce sa fac. Mi-am sters si contul de facebook doar ca sa nu se mai vada.Credeti ca daca imi reactivez contul apare iar la toti prietenii pe perete?

2 răspunsuri:
| justsmk a răspuns:

Nu inteleg de ce ti-ai sters contul? Stiu si eu virusul si nu e nimic grav. Reactiveaza-ti contul (nu sunt sigura daca va mai aparea aia sau nu). Alta data nu mai apasa pe chestii de astea. Bafta!

| FlorinEX a răspuns:

Da si normal, din cauza ca, cand reactivezi se reactiveaza tot si prietene si mesaje etc.
Solutie : fa-ti alt cont
funda?