| Diva a întrebat:

Va rog sa-mi explicati cum sa folosesc Windows movie maker.Mersi

4 răspunsuri:
| Summer Memories a răspuns:

Http://www.microsoft.com/windowsxp/using/moviemaker/create/default.mspx

Ai acolo tot ce trebuie sa stii, dar este in engleza. Daca nu te descurci cu engleza vezi ca are si filmulete;).

Succes :-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Din partea stanga incarci fotografii sau melodii si apoi le folosesti. Dupa nu uita sa salvezi!
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows movie maker e un program atat de simplu...pacat ca nu pot sa iti explic...trebuie sa vezi ca sa intelegitongue