| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Buna voi ce ati alege intre Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung Note 5, Iphone 6 si LG G4, Sony Xperia Z5? Eu mai mult as opta pe Samsung S6 Edge si Note 5... voi? De ce?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aseara am facut niste teste interesante si chiar vreau sa laud Samsung edge

| Alfred0703 a răspuns:

Iphone 6, deoarece Samsung a copiat Apple si nu lea prea iesit. Eu am un s5 si nu sunt multumit de el(stiu ca nu e un s6 edge dar na). Pe scurt:calitate mai buna la iphone

| rgx a răspuns:

Eu as mege pe Samsung S6 Edge sau Edge plus deoarece are cea mai buna camera arata cel mai bine si este la fel de performant ca note 5. Cel mai mult ma determina aspectul in aceasta alegere nu zic de celelalte telefoane ca nu sunt performante dar... gusturile nu se discuta!

| harim112 a răspuns:

Xperia Z5 deoarece este un telefon foarte bun face poze grozave este rezistent iar de Samsung S6 nu-s ce sa zic de la un timp toate telefoanele Samsung o sa mearga greu happy

| Affe a răspuns:

Samsung este ceai buna firma de electronice deci Samsung, de aici la procesor este cel mai bun Samsumg Galaxy s6 Edge, Note 5 doar ca are mai mult Ram, dar nu ai ce face cu mai mult de 3 Gb ram. Iphone-ul este doar de fite nu are procesor bun, ram mult, doar camera e de ceva.

In opinia mea as alege S6 Edge.
Daca compari un Iphone 6 cu un Samsung Galaxy s3 doar camera e mai buna la Iphone atat.

Eu am un S5 si sunt foarte multumit de el. I-ati s6 Edge.
Bafta.winking

| Laurentiu_Purcaru_1977 a răspuns:

Eu as lua iphone 6 si Samsung e bun dar xperia si LG am si eu si nu sunt bune