| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi bag muzica pe cardul de memorie si imi spune:The directory file cannot be created.Ce sa fac pentru a-l face din nou sa mearga? Daca dau sa se formateze (eu il am in frmat RAW si vreau in FAT32 ca sa cred ca merge) imi zice:

"Windows cannot format this drive. Quit any disk untilites or other programs that are using this drive, and make sure that no window is displayng the contents of the drive. Then try formating again"

Ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar cred ca este stricata memoria card-ului si numai ai ce sa-i faci.

| anonim_4396 explică (pentru al3xander):

Mersi de ajutor asa este am mers la un baiat care le are cu astea... eh in fine macar il schimb era micut de 2 gb :X mi-am luat unu de 16

| al3xander a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru nimic, numai bine!