| RyGoLeTa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Huawei ascend g300, mi se pare ok telefonul, dar cineva mi-a spus ca daca iti cade ceva la el nu gasesti sau sunt foarte scumpe, acumulatorul la fel nu gasesti decat la comanda.Chiar asa este nu are reprezentanta, nu are service pentru reparatie? Vreau sa stiu neaparat! Astept multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| PoohZeta a răspuns:

Stai linistit exista si acumulator si service ce doresti am avut si orice problema s-a rezolvat la gsm din orasu meu!

1 răspuns: