| feierraul a întrebat:

Buna vreau sa imi cumpar un rourer wireless serioux cu urmatoarele : standard Wi-Fi:802.11 n/ rata transfer Ethernet: 10/100 Mbps/ rata transfer Wi-Fi :150 Mbps/ 1 x antena externa 5 DBI fixa/ frecventa:2.4 GHz / 4 porturi 10/100, ce spuneti? Sa o cumpar?

Răspuns Câştigător
| manuel72 a răspuns:

Daca suporta si 802.11b/g,desigur.
Antena de 5 dbi e destul de puternica.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Recomand sa cumperi un router de la un brand mai serios gen tp-link.

| Peaches a răspuns:

Depinde de pret... Oricum nu e chiar nemaipomenit...

| Eduarrdinno a răspuns:

Eu iti recomand un TP-LINK foarte bun. Eu il am de 5 ani si nu am avut niciodata probleme cu el. Are o viteza foarte mare si prind wireless cam de la 150 m 2 liniute pe telefon. Aici depinde cum l-ai pozitionat.
Uite aici un sait de incredere.
http://www.cel.ro/.......0-2t2r-l/

Funda?

| nemesis1000 a răspuns:

Daca ai probleme cu banii, te sfatuiesc sa cumpari cel putin routerul Tenda W308R sau W316R.Sunt ieftine si au acoperire destul de buna.Nu recomand Serioux.Foarte multi au avut probleme cu modelul descris de tine.Bafta.