| c3r3b3l4you a întrebat:

Buna vreau sa imi fac un site pe wordpress dar sa preiau articolele de pe siteurile romanesti gen stirileprotv, sport.ro etc adica intra cineva pe site da clik pe un articol si ii duce la acea postare.
Intrebarea mea este daca exista un plugin wordpress caruia sa ii dau linkul de la siteul respectiv si sa preia articolele ca sa le puna la mine pe site?
Cela mi bun raspuns primeste fundita...

2 răspunsuri:
| Kathqn a răspuns:

Off.pai si eu am site pe wordpress si ti-as da un sfat sa nu copiezi de la altii nu vreau sa te jignesc cum a facut nimeniunu. iti dau doar un sfat daca vrei sa iei de la un alt site ia dar toata lumea o sa te jicneasca ca nimeniunu.ok sper ca miai citit comentariu.

| NimeniUnu a răspuns:

Urat din partea ta, mai documenteazate. Nu este permis asa ceva, unii se chinuie sa scrie un articol, si tu le copiezi. adica nici atat sa nu faci automat sa vina la tine pe site nici nnu poti da un copy paste. Esti penibil!