| Fhudusjshshshhs a întrebat:

Vreau sa îmi iau un calculator/laptop ieftin care poate sa ruleze GTA5. Ce îmi recomandați?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Iti recomandam sa nu-ti iei laptop...ce zici?

| Jipa95 a răspuns:

Pai un laptop care poate rula gta 5 in conditii optime pleaca de la 2500 lei in sus.
Asa ca cea mai ieftina configuratie care-ti poate rula gta 5 in rezolutie de tip full hd cu detaliile la medium spre high este aceasta : http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1909079/

| CPAElites a răspuns:

Ce buget ai?
Iti voi face o configuratie cat mai performanta. spune-mi doar ce buget ai happy

| KillaNoFilla a răspuns:

Cu siguranta, calculator

| AndreiM77 a răspuns:

Ce buget ai?