| Ianaaa a întrebat:

vreau sa imi iau un ipod touch, dar intampin niste dificultati.care este diferenta intre iPod Touch APPLE mc540hc/a si iPod Touch APPLE md057hc/a? ambele le-am gasit cu 8/32/64 giga si au preturi diferite.de asemenea sunt ambele 4g.din ceea ce am cautat, nu am gasit cu ios5. unde as putea gasi? multumesc

1 răspuns:
| mihaelapestrita a răspuns:

Buna. Diferentela constau in mai multe lucruri, la prima vedere neobservabile. Insa iti dau cateva exemple de diferente: dimensiune display, formatul suportat, durata de functionare, porturi, etc. De ce nu in trii aici http://snipurl.com/comparatie_ipod si sa-ti faci singur o comparatie intre cele trei variante si sa vezi exact in ce consta diferenta. Bafta.