| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea gasi un acumulator pentru iPod Touch 5? Am cautat printr-o gramada de locuri si nu am gasit nimic sad

2 răspunsuri:
| oioneko a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/......5-54787034
Dar daca vrei bateria interna se prea poate sa nu gasesti, sau sa fie prea scump.
Daca il ai inca in garantie trimite-l.
Succes

| anonim_4396 explică (pentru oioneko):

Tocmai baterie interna cautam laughing Se pare ca nu sunt prea norocos din punctul asta de vedere. Garantia nu acopera lucrurile de genul asta si chiar daca ar acoperi, l-am luat acum 2 ani, exact cand a aparut, asa ca nu mai e in garantie. Nu stii niciun loc de unde as putea lua o baterie interna?