| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Vreau sa imi schimb poza de profil cu una care o am deja pe fb dar nu vreau sa se reseteze likeurile, ma scuzati daca nu m-am facut prea inteles... dar sper ca intelegeti voi.Deci cum fac?

9 răspunsuri:
| Iacob_Ionuţ_2002 a răspuns:

Salut! Incearca sa schimbi poza cand esti pe mobil. Succes!:#

| andalusiademanaco a răspuns:

Când dai pe poza să o tai/decupezi pentru a pune-o ca poza de profil mai sus trebuie să scrie ca " ați mai folosit această poza" ceva de genu... Dacă scrie așa poți să dai liniștit pentru ca nu se vor "reseta" likeurile.

| darrio2007 a răspuns:

Poza de profil unde? Nu am inteles nimic.

| darrio2007 a răspuns:

Nu are nici o legatura schimbarea pozei de profil cu like-urile.Pagina ta de Fb va ramane aceeasi.Numai ca apari cu alta poza la comentarii, raspunsuri etc.

| darrio2007 a răspuns (pentru andalusiademanaco):

Unde scrie asta, mai inteligenta? Nu raspunde daca nu ai habar.

| skirlex a răspuns:

Salut, inteleg ce vrei sa zici, daca poza nu a mai fost la profil, dar deja o aveai pe fb like urile o sa se stearga cand o schimbi la profil, dar daca alegi o poza din cele de le aveai la profil inainte like urile raman la fel, asa ca nu se poate ce ai zis, bafta big grin

| Idkidk a răspuns:

Dar unde o pui? Dacă pe Facebook, decupeaz-o pe telefon, şi va fi total schimbată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe poza de profil pe care vrei sa o pui, dar cel mai sigur e sa o schimbi de pe calculator.

| Hitback a răspuns:

Poza care are x likeuri si vrei sa o pui ca profil trebuie sa fie neaparat in albumul "poza de profil" daca e in alt album se va reseta. Succes.