| CrazySunshine a întrebat:

vreau sa ma apuc d emetin2mondial si l-am descarcat si mi-am facut cont. Dar atunci cand ma loghez scrie velifriez vos acces adica verificati datele dumneavoastra de acces si cum sa le verefic? cum sa ma pot loga si sa jocce sa fac? Va rog raspuns! FUNDITAA! Si i-am dat sa activez contul dar n-am primit mail

1 răspuns:
| mititik a răspuns:

Pai poate ca ei ti-au trimis un mail de verificare a contului intra si vezi.alta chestie poate fi ca ai scris numele gresit sau ai caps lock-ul activat.