| Kleoo a întrebat:

vreau sa ma apuc de vlog si am nevoie de un program care sa editeze mai bine zis sa prelucreze video. Plais. funda

2 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
O colega de -a sorei mele este vlogger si foloseste cu succes VideoPad.
Daca te intereseaza, acest program este folosit si de marii vloggeri, precum Tequila. happy
Fundita? puppy dog eyes

| Lorena7712 a răspuns:

Păi încearcă Windows Movie Maker sau iMovie. Mai este şi VideoPad dar pe mine nu mă prea încântă programul ăsta. iMovie e foarte bun! :*
Sper că te-am ajutat.