| fiara14 a întrebat:

Buna vreau sa ma razbun pe un coleg si sai editez fotografia sai o fac mai amuzanta stiti vreun program bun?
P.S:FARA PHOTO SHOP

11 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci.Photoshop este universal.De la corectii culoare, la adaugarea de layere.
Mai poti incerca Photoscape, dar e cam acelasi lucru ca Photoshop.

| bogdan1413 a răspuns:

Este un program cartoonist cu care ii poti modifica fata laughing sa o maresti, strambi etc.

| gelu1970 a răspuns:

Gimp

| milkie a răspuns:

Incearca pizap.com
Poti sa editezi pe el si sa tai o anumita imagine si sa o lipesti pe alta.Sunt emoticoane si troll faces.E foarte tarehee hee
Mai este si picmonkey.com
Nu poti sa tai imagini dar le poti edita in detaliu.Este un program foarte bun.
Spor la treaba. love struck

| Mtz_Genny_1998 a răspuns (pentru milkie):

Stiu ca poti taia poze si pe picmonkey

| ionutalex13 a răspuns:

Nu rezolvi nimic daca te razbuni.

| MariaMikaelson a răspuns:

Sfatul meu este Pizap deoarece e foarte fain... sper sa te fi ajutat.

| soryn1994 a răspuns:

Photoscape

| MelescanuGabi1 a răspuns:

Fast Stone Image Viewer

| Iovan_Cristiana_1990 a răspuns:

Edite photo dar se instaleza pe tableta sau telefon.