| Momoiso a întrebat:

Buna!

Vreau sa-mi achizitionez o tableta grafica, insa nu prea am multe cunostinte despre proprietatile ce ar trebui sa le aiba, insa tot ce stiu e ca vreau sa fie in jur de 200lei. Pentru inceput, consider ca e de ajuns.

Deocamdata am pus ochii pe o tableta Genius MousePen i608X, nu e foarte scumpa si pare ca are o suprafata destul de mare.
http://www.marketonline.ro/......epen-i608x

Voi ce parere aveti despre ea? Merita? Alte sugestii de tablete aveti?

1 răspuns:
| laptopnews a răspuns:

Am auzit lucruri bune despre cele de la Wacom!