| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un MP3/MP4 dar nu stiu nimic in acest domeniu adica: care e diferenta intre mp3 si mp4, care este cel mai bun, memorie, tot.
Ma poate ajuta cineva/? Imi puteti recomanda?
As vrea sa-mi iua din ALTEX
http://www.altex.ro/ipod-sisteme-audio/mp3-playere

Răspuns Câştigător
| Nelly100 a răspuns:

Diferenta dintre cele doua este ca MP4 este mult mai performant. Eu il am de al meu de 2 ani. Pe MP4 poti asculta si radio, iti poti descarca poze si filmulete in el, pe cele mai performante poti face si poze etc. Cele mai bune sunt cele cu touchscreen. Legat de memorie, difera de la MP3 la MP3 si de la MP4 la MP4.
Sper ca te-am ajutat. Funda? laughing

1 răspuns:
| Nelly100 a răspuns:

Sincera sa fiu, al meu nu e cu touchscreen, dar cunosc persoane care au asa. Pe al meu am dat 145 lei, e negru, si are niste butoane portocalii. Imi place la el ca pe spate e ca o oglinda laughing)) Chiar se merita, pot sa-l si blochez daca vreau. Sunt foarte multe modele la diverse preturi, incepand de la 100 de lei in sus, dar poate sunt si mai ieftine. Te pup :*