| Alexandru074 a întrebat:

Buna vreau sa-mi iau un laptop de pe site imi recomandati? ce marca? ce fel de procesor e mai bun? sunt dispus sa dau pana in 3000lei

2 răspunsuri:
| Beretta a răspuns:

Daca mai esti dispus sa mai dai inca 80 lei, uite aici un laptop exceptional de bun pentru pret
i7
placa video 730m foarte buna pentru laptop
750gb HDD
8gb RAM
http://www.emag.ro/......EFC9NBBBM/

| Catalin_Iolea_1991 a răspuns:

Iti recomand sa te gandesti la DELL, HP, Asus, eventual Sony in rest eu zic sa ai grija cu Acer si derivatele lui, toschiba iar nu e tocmai ok. Ca procesor cel mai bun e i7 care ti-l permiti sau de la amd un quad core, iti recomand sa te uiti la frecventa procesorului sa fie cat mai mare si la chache cat mai mare( 2-3 mb), ram minim 2 ddr3. Daca vrei sa iti cumperi online eMAG, evomag sau quickmobile, astea sunt cele mai cunoscute si sigure, personal prfer sa merg sa vad laptopul fizic in magazin ca sa nu am surprize.Bafta