| ysi a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon Allview A4 You de la cosmote si nu stiu ce culoare ar fi mai potrivita. Imi place negrul chiar foarte mult, dar imi place si albul. daca imi iau pe alb,si scap telefonul,sau se zgarie,sau se murdareste se vede mai rau decat pe negru?
Si, mai am ceva : ma puteti sfatui si pe mine daca este un telefon bun? Mie imi place tare mult telefonul si din prezentarile sale pe youtube mi s-a parut tare dragut si chiar nu se blocheaza si chestii...
Astept raspunsul cat mai repede!
Cel mai eficient raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Telefonul este unul bun si de durata.
La culoare o recomand pe cea neagra pentru ca la albu ori cat l-ai feri tot se murdareste si la curatare fara a vrea poti sal strici.

1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

Este un telefon bun si culoarea e bine sa o alegi Black ( negru ), fiindca cel alb se va murdari foarte repede si se vede usor.