| Openquestions a întrebat:

Buna,vreau sa modific o imagine JPEG,sa o fac Bitmap Image, cum pot sa fac asta, as m-ai dori sa im mai spuneti daca se poate cum pot sa aduc o imagine la ce pixeli vreau eu adica 36 x 50, dau funda.

1 răspuns:
| JustSmileK a răspuns:

Pai o poti deschide in paint, si apoi dai save as si cand iti apare casuta unde sa salvezi vezi ca ai jos "save as type" si alegi de acolo bitmap.
Cat despre imaginea cu pixelii, foloseste programul photoscape ca are optiunea sa ii setezi cum vrei tu. :d