| Lavy_Lavinia_1991 a întrebat:

Vreau sa recuperez mesajele sterse de pe messenger, dar din pacate doar cele pe care le am deja le descarca. Ma puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poti recupera toate mesajele, pozele, postarile, comentariile si tot ce ai facut vreodata pe Face Book daca iti downloadezi istoricul lor. Absolut totul este pastrat de FaceBook, de cand ai inceput sa-ti fac contul, chiar daca ai sters mesajele, ele exista in arhiva FaceBookului:

Instructiunile sunt aici:
https://bigbrotherwatch.org.uk/......what-isnt/

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Daca te referi la Facebook messenger, daca nu le ai in arhiva sau copiate/sincronizate undeva, nu prea ai cum. Facebook nu salveaza mesajele separat pe server, le-ai sters."adio".