| trăncănici a întrebat:

Bună,vreau să vă întreb ceva: Prin 2005 era un joc online cu aruncat de vrajă(ca şi împuşcături,ceva bătălie,cred).Ceva cu o prinţesă,un vrăjitor,parcă.Jocul avea o listă cu useri din toate ţările,îţi puteai alege de colo partenerul de joc. Avea şi chat, deci puteai conversa cu partenerul în timpul jocului.Nu ştiu să vă spun dacă era pe un site de socializare sau nu. Aveţi idee cum îi spune jocului? Vă rog frumos, dau funda! Nu mai am cum să iau legătura cu persoana care mi-a vorbit despre acest joc.

1 răspuns:
| petrecristian a răspuns:

Data viitoare exprimate mai corect ca acu pe net sunt 1001 de jocuri poate sa fie o mie de jocuri ca si acesta data viitoare spune-ne si prima litera a numelui jocului ca altfel nu stim la ce joc anume te referi.