| chestiebah a întrebat:

Buna vreau sa va intreb si eu ceva? Stie cineva de ce uneori pe facebook apare bulina verde, iar alteori apare telefonul in dreptul numelui? Vreau sa mentionez ca in ambele cazuri e logare dupa telefon! Inclusiv cand e bulina verde. Dau funda!:*

3 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Când e bulină verde este în acel moment pe site. Când e telefonul nu e, dar a fost.

| DellyDell a răspuns:

Buna, cand iti apare bulina verde inseamna ca acea persoana este online, daca iti apare telefonul, inseamna c acea persoana nu mai este online, dar ca a fost, si a fost logata dupa telefon.

| chestiebah explică (pentru DellyDell):

Vreau sa va intreb, pai acum 3 minute aparea bulina verde, apoi telefonul, apoi dupa cateva secunde 1 minut apare iar bulina, se deconecteaza si singur? si intra iar?