| lavii a întrebat:

Vreau sa va intrebthinking stie careva un site cu un joc in retea sau ceva de genu`...de ex. sa ai casa ta sa mergi sa faci banii. sa-ti poti cumpara kesti. sa ai prietenithinking sau ceva de genubig grin? hei cel mai bun raspuns are fundizta

Răspuns Câştigător
| vlad_4949 a răspuns:

Fi atent intra p miniclip si joaca urmatoarele club penguin ce sunt fanul nr unu al lui migoland, spineworld, sau dai pe jocuri multyplayer si sunt toate gratis sunt 3d si apropo daca vrei sa joci club penguin pe variant mare joca pe play.clubpenguin.com daca dai la miniclip pe multiplayer iti da vreo 20 30 de jocuri si te rog daca ti-am dat informatiii utile da-mi o fundita

5 răspunsuri:
| Fvn a răspuns:

FarmVille? rolling on the floor

| adryanb27 a răspuns:

Eu acum joc ferma, cauta p google dupa: farmerama, poate o sa iti placa!

| neynya_4078 a răspuns:

E pe fcbk unul: social city happy. Daca vrei sa cumperi e the sims

| lavii explică:

Bine sims ce-mi spuneti si voihappy. am sims unu da e cam naspabig grin

| emildigi a răspuns:

Pe facebook social city si pe nplay.com/begone