| deutza_5781 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu va rog eu frumos cum aflu cine ma suna cu nr ascuns da fara politie sau alte alealaughing ca trebuie sa existe o modalitate dau Fundita spune-ti si mie va rog eu frumos pupkiss

2 răspunsuri:
| Alex_9605 a răspuns:

Nu prea ai ce face.Si pe mine ma mai suna cate unu noaptea pe la 1-2 si sufla in telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Expeditorul este codat în turnurile de recepție (GSM) și nu ai ce să faci ca să-i afli numărul de acasă. Numai dacă ai cunoștințe pe la provider-ul GSM, altfel... îi răspunzi și îi spui vreo două.