| andrei_2591 a întrebat:

vreu sa imi incarc contul PaySafeCard si nu stiu cum, cum o fac? cu coduri reincarcabile(PayPoint)?
F.U.N.D.A! tongue

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te duci pe site-ul paysafecard si bagi orasul tau, iti va da harta cu magazinele care vand, te duci si intrebi ce coduri au 5 10 15 25 45 50 100 200 300 etc

si ceri suma pe care o vrei, intri in contul paysafe "adaugare pin nou" si esti gata!

te sfatuiesc sa iti faci card sau sa ceri cardul cuiva daca vrei sa cumperi, daca pe paysafe bagi 50 de lei si ai nevoie 45, iti raman 5 pe paysafe si nu-i poti folosi sau CUMULA, raman acolo pana cumperi ceva de 5 lei sau adaugi alta suma mai mare