| 8paulica a întrebat:

Vroiam sa va intreb un lucru, si anume:am incercat sa-mi instalez adobe premier pro si m-ia aparut la instalare un x si dupa el scria:Support for CPU SSE2 iar azi am incercat sa instalez adobe after efects si a aparut exact acelasi mesaj. Ce inseamna acest text si cum pot face sa functioneze ambele programe?

Răspuns Câştigător
| cr1571n3l a răspuns:

E o problema cu processorul nu iti suporta SSE 2.iti trebyuie alt processor.macar un Intel core sau amd athlon ori phenom, vezi tu.