| StefiMaria a întrebat:

Mai nou mi-am facut un blog, http://barbustefaniamaria.blogspot.com/ si nu stiu ce sa scriu in el :-?
Ajutati-ma va rog, dau fundita! :* >:d

4 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Pffff altul? pai de ce l-ai mai facut daca in fostele bloguri nu aveai ce sa scrii straight face

ai nevoie de trafic pe bloguri nu asa buna-ziua am un blog, nimeni nu il citeste straight face

so. Transfera traficul de pe blogurile anterioare pe acesta.Si fa'ti timp pentru un blog.Nu ai cum sa scrii pe fiecare cate ceva >.>

succes.

xoxo, mary

| dllm. a răspuns:

- Poti sa scrii pe blog bancuri, intamplari amuzante. sa pui poze. citate. scrii ce simti.
versuri. povesti d groazabig grin. sa fie full option :*

| Vss a răspuns:

Poti sa deschizi o rubrica gen "Ce faci in timpul liber?" sau "Despre tine..." etc...

| Vss a răspuns:

Apropo... tare blog!