| Aly1864 a întrebat:

Buna xD happy! As vrea sa-mi fac un alt cont de Facebook, dar vreau sa-mi pun pozele de pe Facebook-ul vechi, pe cel nou, dar din pacate nu am pozele in laptop. Exista vreun program cu care pot downloada pozele de pe Facebook si daca nu, ce pot sa fac? RASPUNS URGENT! FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| DarkDV a răspuns:

Buna poti descarca pozele instantaneu de pe fb fara a avea nevoie de vreun program ..iti si zic cumwinking
1. Deschizi poza
2. Dai la optiuni din josul imaginii pe fondu negru de jos si.
3. Dai descarca

1 răspuns:
| alii1234 a răspuns:

Buna! Exista pe Facebook butonul "descarca" la fiecare poza in parte. Dai click pe poza, apesi pe "optiuni" iar acolo vei vedea "descarca". Sper ca ti-am fost de ajutor!laughing