| anonimyus a întrebat:

Buna ziceti-mi va rog de unde copi acel program de care am nevoie sa-l instalez in pc pentru a vedea 3d am ochelari dar am auzit cami trebuie si un program, imi trebuie pentru windows 7 am cautat pe nea google dar am gasit doar pentru xpstraight face pls help

Răspuns Câştigător
| Lucky_9459 a răspuns:

Eu stiam ca sunt filmele direct 3d eu asa am avut unulwinking

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Daca vrei vreau si eu adresa care ai gasit pentru xp plz.

| chelutzul a răspuns:

Filmele 3d sunt blurate, imaginea se misca intr-una de para ai baut toata noaptea.programul este ca sa modifici filmul dar dupa aia e film normal. ceva de genu trebuie sa fie filmul http://www.youtube.com/watch?v=-RKI0mtedZw
bafta