| carnat a întrebat:

Salutare.am si eu o intrebare, dar intai sa va zic problema
prietena mea are un laptop(avea linux pe el si nu are cd-uri cu drivere)
am instalat everest si am luat numele placii de sunet, am cautat pe tot google drivere, dar nici unul nu a mers(precizez ca acum a instalat windows xp, avea windows vista si a vrut sa il schimbe-placa de sunet mergea)
ziceti-mi va rog un program cu care sa pot vedea exact ce driver imi trebuie pentru placa de sunet.multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Carnat, eu va recomand windows 7 e foarte bunhappy instaleaza driveru pentru placa de retea, adica fa ori-ce sa-ti dai drumu la net apoi isi actualizeaza singur driverele happy si il gaseste
sigur happy + ca e cel mai bun windows parerea mea! Atentie! sunt unele programe care pe windows xp merg dar pe 7 nu dar cele care nu iti trebuiesc... daca intelegi la ce ma refer... sper ca tem putut ajuta