| costi900 a întrebat:

am achizitionat recent un smart tv Lg 43UJ634V si am o nelamurire de ce se vad filmele mai bine de pe un usb decat de pe laptop prin hdmi? este vreo posibilitate sa fac sa se vada la fel si prin laptop? adica sa rulez filme din hddul laptopului sau altcumva? multu happy

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Logica ar fi ca filmele de pe stik usb sunt de o calitate mai buna sau placa ta video de pe laptop e slabuta, de pe stik tv citeste filmul nu primeste semnal de la ceva, descarca filme in full hd, ce calitate ai la filme?

| costi900 explică (pentru RAY):

Filmele sunt full hd, dar da placa video este integrata, alta solutie?

| RAY a răspuns (pentru costi900):

Nu ma mir, placa video da o rezolutie nu prea buna plus calitatea slaba video emisa, desi e full hd placa ta video nu da calitatea aia intelegi ideea sau da un uograde la placa video integrata, solutia e sa pui pe un hard extern, nu ai ales