| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am achiziționat recent un laptop de la Altex si as dori sa-i mai adaug un ssd, insa este in garanție.Este vreo posibilitate ca ei sa il poate asambla, așadar sa vada ca nu-l desfac singur si garanția sa rămână intacta?

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

Te duci si vorbesti cu ei si il duc la service si acolo iti monteaza iar garantia ramane valabila.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Il duci in garantie la depanero si til fac aia daca ai Asus si eta 2 face asta in baza garantiei sau 140 de ron montatul depinde cum ai noroc, eu am vrut sa il trimit pe banii mei nu ca se poate si prin garantie si am scapat gratis si cu ssd si cu ram, asta la eMAG la altex aia habar nu au de IT