| Ambrus a întrebat:

am instalat un joc si cand se vede acel filmulet de inteput, mi se blocheaza, apare o imagine albastra si se restarteaza! Si tot asa. Am reinstalat jocul dar e la fel. aa si problema aceasta o intalnesc doar la jocul acela. Ma poate ajuta cineva? Cel mai bun raspuns ia funda.

1 răspuns:
| Nestle a răspuns:

Probabil nu este compatibil sau are o problema jocul... Mie mi s-a intamplat asta cand am vrut sa instalez un program. Incearca sa iei altul de pe net.