| Cioby_Cioby_1966 a întrebat:

Am o întrebare la voi, dragii mei! Îmi trebuie o tabletă cu net nelimitat 4G și sunt așa mai nehotărăt, adică vreau să fie pănă în 1600 ca și preț și o marcă mai bună,adică să fie de anduranță,să țină bateria,să se vadă super!? Dau funda pentru cei ce mă vor face să susțin tableta, propusă de ei! Vă mulțumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Http://bit.ly/2N3rSRR Samsung Tab A T595 Procesor Octa core sa nu-ti sacadeze, 1499 ron, "marca buna", "sa se vada super" = rezolutie full hd, bateria de 7300 mah (e totusi "bunca", depinde cum o folosesti). Poate exista alte variante "mai bune" dar asta e printre acele variante, daca nu, chiar "cea mai buna".