| DDCC a întrebat:

Bună TPU!
Am o întrebare.
Este ceva normal adică tipic adolescenței ca starea mea de spirit să se schimbe puternic de la o zi la alta?
Adică într-o zi să mă simt super fericit și în alta să vreau să dispar imediat și tot așa.
Aș dori ceva detalii, idei argumentate.
Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| SovietMarshalPeter a răspuns:

Si eu simt tot asta, cred ca daca ti s-a intamplat si tie atunci clar ca e ceva normal si eu am fost interesat de asta.

6 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Da, din cauza schimbarilor hormonale din aceasta perioada si mie mi se intampla.

| AnneMarieR a răspuns:

Da este normal mai ales in perioada asta

| Isbasescu_Mirabella_1999 a răspuns:

Nu prea stiu ce sa spun si eu ma simt la fel...

| DDCC explică (pentru Isbasescu_Mirabella_1999):

Dar cum?

| Isbasescu_Mirabella_1999 a răspuns (pentru DDCC):

Adica ma simt la fel ca tine, ba super fericita, ba trista si dezamagita...