| george2431 a întrebat:

am o mica problema cu tastatura. Am o tastatura de la Logitech, este un model destul de simplu dar bun insa are o problema, nu imi merg tastele la 0 la 9 si trebuie sa le folosesc pe cele de pe numpad si pentru semne precum@ sau! trebuie sa folosesc acel on screen keyboard laughing Cum le activez pe celelalte? Mentionez ca tastatura nu a venit cu vreun cd de instalare/ pentru driver, multumesc

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca tastele sunt defecte, n-ai decat sa schimbi intreaga tastatura.

| PainTech a răspuns:

Salut!
1. Incearca alt port USB
2. Dezinstaleaza tastatura din device manager, apoi o instalezi iar.
3. Cauta un driver pentru tastatura respectiva (daca imi spui exact modelul o sa iti caut eu)