| totenkopfSS a întrebat:

am o problema cu battlefield bad company 2 din mai multe surse de mai multe ori, de fiecare data cand intru in joc ori nu merge bine cursorul la mouse ori la prima misiune aurora se blocheaza. Pe calculatorul meu merge si crysis cu toate la maxim. Depasesc cerintele necesare. Am windows Vista Home Premium. Daca aveti vreo idee spuneti-mi va rog.

1 răspuns:
| Sihastrul a răspuns:

...si nu ai nici dialogurile, pe xp ruleaza f bine, pe vista si w7 intampini problemele astea, trebuie marita memoria ram, dar dialogurile tot nu le ai.