| ionuttt11 a întrebat:

Salut.
Mi-am cumparat jocul battlefield bad company 2, am windows 7 home premium de 64 bit si imi merge la rezolutie minima si asa un pic in reluare la unele harti.
Am procesor Intel celeron e 3300 de 2, 5 GHz dual core, 2gb ram ddr2, placa video ati readon 4450 de 512 mb, hdd de 500 gb
specificatiile mele fiind aceleasi cu cerintele recomandate de joc.
ma intreb daca imi pun windows xp sp3 imi merge mai bine?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai stai sa vad.
1. Ai o rasnita de calculator.
2. ai un harb de calculator daca nu iti convine cuvantul rasnita.
3. Pe langa faptul ca 1 si 2, ai zis ca nu-i destul, asa ca ai decis sa pui un sistem de operare pe 64 bit. 64 bit sa pui cand ai sa ai 4gb ram sau mai mult, precum si un procesor mai zdravan. pana atunci ramai la 32 bit.
4. Lag tot o sa ai, ca 1 si 2. Daca nu vrei lag, strange bani si cumpara alt pc.

| Seby90 a răspuns:

Nu. In loc sa dai banii pe jocuri care nu mai au suport nici macar pentru multiplayer puteai sa iti iei o placa video niste ram si erai mai bine. PS: Inainte sa dai banii gasesti peste tot freeware sa testezi sa vezi daca iti merge bine jocul, acum ca ai dat banii... asta e happy bvo tie.

| Seby90 a răspuns:

Nu stiu cum editez postul dar la rasnita aia e recomandat windows pe 32 bits.

Răspuns utilizator avertizat