| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu tableta mea (un Galaxy Tab original) prin faptul ca aceasta se tot reseteaza singura atunci cand bateria scade sub 50%. Mentionez ca totul a inceput la putin timp dupa ce am facut upgrade la romul CyanogenMon 9 desi bateria era incarcata in proportie de 100%. Daca exista cineva care ma poate ajuta cu aceasta problema va rog sa postati. Vs multumesc anticipat.

1 răspuns:
| eandopuncttk a răspuns:

Deci. incep cu DECI. daca te-a mancat acolo unde maimutele sunt rosii, ti-ai gasit si scarpiniciul!
imi place de voi (astia care faceti update/upgrade) la tot ce prindeti, da n`aveti nicio treaba!
BRAVO