| Marian_Paula_1998 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu Cosmote Move. De azi dimineata mi se stinge in fiecare ora singur.Cand incerc sa il pornesc din nou, nu mai porneste.Ce pot face? Dau fundita!

P.S: Bateria telefonului este foarte calda.

Răspuns Câştigător
| borz a răspuns:

Ai suprasolicitat telefonul lasa bateria scoasa din telefon 24 ore si dupa vezi daca mai merge daca nu iti trebuie alta baterie.S-au poate ai lasat telefonul prea mult timp la incarcatbig grin

1 răspuns:
| tooteu a răspuns:

Eu cred ca are un ''scurt'' in el si termina bateria repede, mai ales daca ai spus ca bateria este calda! asa am patit si eu cu unu'. Funda?