| gavros a întrebat:

Buna ziua.
Am observat la partitia C (cu sistemul de operare) ca banda ce indica spatiul s-a inrosit. Am verificat dimensiunea fisierelor de pe partitie (inclusiv cele ascunse) si ocupa 61 GB. Partitia are 158 GB si imi apare ca ar mai fi liber 11 GB. Aveti idee ce s-ar fi putut intampla cu diferenta de 86 GB?
Sistem de operare Windows 10 Pro.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Instaleaza un fel de "clean for pc" de la mcpaw si vezi ce iti gaseste.

| gavros explică (pentru dinaprilie):

Am incercat. Am eliberat doar 500MB, in rest nu m-a ajutat.
Multumesc

| dinaprilie a răspuns (pentru gavros):

Ceva iti scapa tie acolo pr ca diferenta este mult prea mare. Mai verifica la fisiere ascune, mai cauta prin calculator pentru ca alternativa ar fi sa se fi dus ceva din tabela de partitie si sa trebuiasca sa incerci si un format al hdd.

| gavros explică:

PS: in cazul meu a fost de la restore points - urile din System Protection. Le-am dezactivat si a revenit la normal.