| mihairey a întrebat:

Am pes 2009 si mai joc din cand in cand. Dar imi bruiaza ecranu cateodata( e o linie orizontala cam de cativa mm, e cum ai avea telefonul langa ecran si palpaie), ce ziceti imi afecteaza laptopul, produce stricaciuni?

Funda!big grin

ATI RADEON HD 4570(512 VRAM)
Intel Pentium T4400
3GB Ram
320 HDD
cam atat restul nu va mai intereseaza credbig grin

1 răspuns:
| master_3159 a răspuns:

Pai tu ai boxele langa ecran? Ai grija sa nu ai magneti pe langa el ( adica ai grija sa nu ai boxe de la orce fel de sistem, telefoane etc ) si asa ceva patesti doar cand intri in joc sau tot timpul? Daca doar cand joci este posibil sa fie ceva probleme la joc. Reinstaleaza jocul si incearca din nou. Mult noroc si ai grija de laptop.