| AlexSnd a întrebat:

Buna ziua am un golf 4 scurt in 2 usi si as dori sa imi achiziționeze un cd player, am un buget de maxim 300 lei, mentionez ca am cumparat 2 seturi de boxe Difuzoare auto coaxiale Focal PC165 180w daca nu ma însel, au costat 570 setul. Am si un subwoofer mai slăbuț ce-i drept dar o sa ii fac update cât de curand. Am văzut pe eMAG un cd player Sony la 290 de la 420

1 răspuns:
| heddy10 a răspuns:

Mergi pe Pioneer, respectiv modelele DEH-1900UB sau 1900UBB.